Wolontariusze Nieprzetartego Szlaku

Wolontariusze Nieprzetartego Szlaku

 

Poszukujemy wolontariuszy do nowo powstającego zespołu! Jeśli jesteś człowiekiem ciekawym świata, to jest to propozycja właśnie dla Ciebie! Szybki i łatwy sposób rejestracji zaoszczędzi Twój czas – wystarczy wypełnić krótki formularz!

 

 

 

Kim jesteśmy?
Jesteśmy międzynarodowym ruchem artystycznym! Już od ponad 30 lat Nieprzetarty Szlak zajmuje się wspieraniem rozwoju osób z niepełnosprawnościami poprzez szeroko rozumiane działania artystyczne i arteterapeutyczne. Zapraszamy Cię na przygodę, która może zmienić Twoje życie!

💥 Oferujemy udział w szkoleniach, warsztatach, wyjazdach…
💥 Umożliwiamy udział w międzynarodowych, inkluzywnych projektach. U nas masz szansę nawiązać międzynarodowe kontakty!
💥 Zapewniamy Ci umowę o wolontariat, wystawiamy zaświadczenia do szkoły i na studia.
💥 Zapewniamy wsparcie oraz ciepłą i przyjazną atmosferę ❤️ Zresztą zobaczcie sami!

 

Co jeszcze?
🎀 To od Ciebie zależy, ile czasu poświęcisz na działania w Fundacji.
🎀 Możesz bezpośrednio współpracować z osobami z niepełnosprawnościami (które również są wolontariuszami w naszej fundacji) lub udzielać się w innych aktywnościach fundacji.
🎀 Do Twojej dyspozycji jest Ośrodek Teatralny w Skrzynicach (naprawdę piękne i inspirujące miejsce) oraz Centrum Nieprzetartego Szlaku w Lublinie.
🎀 U nas zdobędziesz doświadczenie przydatne w przyszłej lub obecnej pracy. W tym umiejętności z zakresu pedagogiki, terapii, organizacji wydarzeń, współpracy z mediami, promocji, pracy w grupie, zarządzania projektami oraz zasobami ludzkimi i wielu innych.

Jeśli masz chęć do działania, chcesz brać udział w organizacji festiwali i angażować się w różnorodne projekty kulturalne (w tym międzynarodowe), współtworzyć prężnie działający zespół i tworzyć relacje, te przelotne i te na lata, to zapraszamy Cię do Nieprzetartego Szlaku! Postaramy się dopasować zadania do Twoich zainteresowań! Na pewno znajdziesz coś dla siebie. 🤩

❤️ Pamiętaj!
Gdy zaczniesz z nami współpracę i nagle przytłoczą Cię obowiązki to niczym się nie martw. Zrób sobie przerwę, odpocznij, a my będziemy otwarci na kolejną współpracę z Tobą.

 

 

 

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z naszym biurem!

 

Tel. 669 998 611
e-mail: biuro@nieprzetartyszlak.eu

Facebook
Skip to content