Nieprzetarty Szlak

SANS 2013

MAPKA DOJAZDU NA SANS:

2013 MAPA DOJAZDU NA SANS

PROGRAM SANS PONIŻEJ PLAKATU:

swiat lalek plakat

PIĄTEK 19.04.2013:

9:30- Rozpoczęcie

10:00-13:40- Prezentacje teatralne:

Teatr Kruszynki, Przedszkole Spec. nr 11 w Lublinie- „Na wiejskim podwórku”

-Teatr To i Owo, SOSW im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach- „Wśród przyjaciół”

-Teatr Motyle, WTZ  PSOUU Koło w Świdniku- „Damsko-Meskie” – (Występ towarzyszący)

-Teatr Ołowiany Żołnierzyk, SOSW nr 2 w Lublinie- „Rzepka”

-Teatr Tęcza, stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa „Tęcza” w Krakowie- „Dzień w Sewilli (Corrida)”

-Teatr Promyk, SOSW im. S. Klary Staszczak w Puławach- „Bajka o Smerfach”

-Teatr Otwarte Serca, WTZ „Otwarte Serca” w Dąbrowie Górniczej-

„Potemowy Misz-Masz” (Występ towarzyszący)

13:30- Omówienia dla Instruktorów

15:00- Obiad

18:00- Kolacja

19:00- Bal lalek na Bursakach- Prowadzi Teatr Promienistych z SOSW nr 1
w Lublinie

21:00- Spotkanie Instruktorów

&

SOBOTA 20.04.2013 r.

9:00- Rozpoczęcie

09:15-12:25- Prezentacje teatralne:

-Teatr Pinezka „Pinezkologia”

-Teatr Wojtuś, Zespół Szkół specjalnych w Kraśniku- „Na wysokiej górze…”

-Teatr Kartynka, Lwów- wokalny występ towarzyszący

Teatr Zielona Nóżka, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej- „Nocne Marki”

-Katarzyna Góra, Ewelina Czerniak, Andżelika Bańka SOSW w Olbięcinie- „Bal lalek”,
„W starym teatrze lalek” (występ towarzyszący)

-Teatr Przebudzenie, ŚDS Misericordia w Lublinie- „Motyle”

Teatr Kasta Środowiskowy Ośrodek Wsparcia „Pinokio”- „Miłość Kwiaciarki”

-Teatr Bractwo Miłości DPS Zgromadzenia Braci Albertynów w Przemyślu- „Powrót Syna    Marnotrawnego”

13:00-Obiad

Przejazd na Plac Litewski, Parada Artystów ulicami Lublina, przywitanie Parady przez Prezydenta Miasta Lublina, przemarsz na Plac Zamkowy

Przejazd na „Bursaki”, Omówienia dla Instruktorów.

18:00- Kolacja

NIEDZIELA 21.04.2013 r.:

&

10:00 Rozpoczęcie

10:15-12:30- Prezentacje teatralne:

-Teatr Wrzosy, DPS w Popkowicach- „Słowik”

-Teatr Azumi, SOSW w Dorohusku- „Toyatamabime”

-Teatr Wesołe Skrzaty, SOSW w Dęblinie- „Dziewczynka z zapałkami”

 Teatr Kartynka, Lwów- „Gwiazda”

Szczęśliwa 13, Biblioteka Publiczna w Trzcińcu- „Bal Arlekina”, „Bal moich lal” (występ towarzyszący)

 Teatr Nasza Lepsza, ŚDS Roztocze w Lublinie- „Kopciuszek”

12:30- Obiad/Omówienia dla Instruktorów

14:30- Wielki Finał

Dodaj komentarz

Zapis do newslettera

Holler Box
Skip to content