Nieprzetarty Szlak » Organizacja Konkursu „Teatr w Obiektywie”

Organizacja Konkursu „Teatr w Obiektywie”

Konkurs fotograficzny „Teatr w Obiektywie” (TWO)

– „Teatr w Obiektywie” został stworzony w celu połączenia dwóch dziedzin sztuki jakimi są teatr i fotografia. Organizując Konkurs możliwe jest ukazanie artystycznego spojrzenia na Międzynarodowy Przegląd Teatralny Osób Niepełnosprawnych – Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku (SANS), podczas których konkurs jest realizowany. Jest on również okazją do realizacji głównego celu, jakim jest kształtowanie pozytywnego stosunku społeczeństwa do twórczości osób niepełnosprawnych oraz promowania twórczości zarówno artystów niepełnosprawnych, jak i fotografów biorących udział w konkursie.
W ramach konkursu organizowane są również warsztaty fotograficzne dla uczestników skupiające się na sztuce fotografii teatralnej i przygotowujące do fotografowania podczas SANS.
Przy organizacji konkursu TWO pracują wolontariusze Nieprzetartego Szlaku – chcesz dołączyć do grupy i zostać jednym z nich – napisz lub zadzwoń (kontakt poniżej).

Skład grupy organizatorów (2017):

Ewelina Korfanty
Natalia Płaza
Kasia Herba
Monika Jasińska
Mariusz Kuszpa
Zbigniew Wójcik
Agnieszka Józwik
Ewelina Kwaśniewska

Szef: Monika Rozwałka

e-mail: teatrwobiektywie@gmail.com, mobile: 515 565 020


Więcej informacji o konkursie na stronach:

http://nieprzetartyszlak.eu/dzialania/konkurs-fotograficzny/
http://teatrwobiektywie.blog.pl/
https://www.facebook.com/teatrwobiektywie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>