Nieprzetarty Szlak » Blog Archives

Tag Archives: Program SANS

Nieprzetarty Szlak SANS

Program SANS 2017

Published by:

PROGRAM SPOTKAŃ ARTYSTÓW NIEPRZETARTEGO SZLAKU (SANS) 2017
„SPOTKANIA CYGAŃSKIE”
12-14.05.2017 

Plakat SANS 2017

12.05.2017 Piątek

9:30 WIELKIE ROZPOCZĘCIE (ACK „Chatka Żaka”)
9:50 PREZENTACJA SPEKTAKLI – BLOK I

Teatr Kruszynki – „Brzydkie kaczątko”
Teatr Akademia Artystyczna – występ towarzyszący
Teatr Mlekołaki – „Balladyna”
Celejowskie Słowiki – występ towarzyszący
Teatr Promyk – „Wilk i Zając na olimpiadzie w Moskwie” 

11:05 DUŻA PRZERWA
11:25 PREZENTACJA SPEKTAKLI – BLOK II

Teatr Azumi – „Dziewczynka z zapałkami – podróż”
Roztocze – występ towarzyszący
Teatr Zwierciadło – „Cygańska miłość”
Teatr Perły życia – zespół towarzyszący
Teatr To i owo – „Wilk i koźlęta”

16:30 BAL DLA ARTYSTÓW – impreza integracyjna dla uczestników SANS (SOSW nr 1 w Lublinie)
Teatr Wojtuś – występ towarzyszący 

13.05.2017 Sobota

09:00         ROZPOCZĘCIE DRUGIEGO DNIA SPOTKAŃ (ACK „Chatka Żaka”)
09:05         PREZENTACJA SPEKTAKLI – BLOK I

Teatr Akademia Artystyczna – „Dom”
Bębnoludy – występ towarzyszący
Teatr Sen – „Sztuka ciszy”
Łukasz Lisek – występ towarzyszący
Teatralni z Podaj dalej – „Krzesiwo”

10:50         DUŻA PRZERWA
11:10         PREZENTACJA SPEKTAKLI – BLOK II

Teatr TAMI (Ukraina) – „Jak kobiety mężczyznom dały naukę”
Teatr Motyle – występ towarzyszący
Teatr Promieniści – „Orkiestra”
Teatr To i owo – występ towarzyszący
Teatr Pasjonaci – „Bieguny uczuć – taniec Kristin”
Teatr Figiel – „Bezdenna sadzawka”

15:00 „700 BĘBNÓW NA 700-LECIE LUBLINA” – Parada spod Ratusza na plac Zamkowy
Teatr Uśmiech – występ pod Ratuszem                       

14.05.2017 Niedziela

09:00         ROZPOCZĘCIE TRZECIEGO DNIA SPOTKAŃ (ACK „Chatka Żaka”)
09:05         PREZENTACJA SPEKTAKLI

Teatr Iskierka (Białoruś) – „Iskierka”
„Porażeni teatrem” – występ towarzyszący
Neigaliuju Najasis Teatras (Litwa) – “Podróż życia”
Teatr Uśmiech – „Kufer rozmaitości”

10:20         DUŻA PRZERWA
10:45         WIELKI FINAŁ SANS

Miejsce przeglądu teatrów: ACK Chatka Żaka w Lublinie – ul. Radziszewskiego 16
Miejsce Balu dla artystów: SOSW nr 1 w Lublinie – al. Spółdzielczości Pracy 65
Miejsce 700 bębnów na 700-lecie Lublina: Pl. Łokietka 1 spod Ratusza –> Stare Miasto –> Pl. Zamkowy

Nieprzetarty Szlak SANS

Program 26. Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku (SANS)

Published by:

Poniżej przedstawiamy oficjalny program 26. Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku (SANS) – Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Osób Niepełnosprawnych, który odbędzie się w dniach 22-24.04.2016 r. w Lublinie.

Organizatorami SANS jest Międzynarodowy Nieprzetarty Szlak, Fundacja Nieprzetartego Szlaku, Centrum Arteterapii w Lublinie i Środowiskowy Dom Samopomocy „Akademia Arystyczna” w Lublinie.

PROGRAM  SPOTKAŃ ARTYSTÓW NIEPRZETARTEGO SZLAKU 2016 „AFRYKA”

Lublin 22-24.04.2016

22.04.2016 Piątek

10:00 WIELKIE ROZPOCZĘCIE (ACK Chatka Żaka)

10:20 PREZENTACJA SPEKTAKLI – BLOK I

 

Młodzi Bębniarze (DDK Lublin)– występ towarzyszący

Teatr Kruszynki „Bardzo Mały Książę” (Przedszkole Specjalne w Lublinie)

Małe wielkie Bum (DDK Lublin) – występ towarzyszący

Teatr Wesołe Skrzaty „Złota Kaczka” (SOSW w Dęblinie)

Teatr To I Owo „Ach Te Myszy” (SOSW w Puławach)

Bębnoludy (PSOUU Koło w Łęcznej) – występ towarzyszący

Teatr Zwierciadło „Mamma Mia” (SOSW Lublin)

 

11:55 DUŻA PRZERWA

12.20 PREZENTACJA SPEKTAKLI – BLOK II

 

Łukasz Lisek (PSOUU Koło w Łęcznej) – występ towarzyszący

Calineczka (SOSW Lublin) – występ towarzyszący

Teatr Wojtuś „W Drodze” (ZSS Kraśnik)

Teatr Mlekołaki „Kopciuszek” (SOSW Olbięcin)

Teatr Fantazja „Sen O Afryce” (ŚDS Kraśnik)

Teatr Wojtuś (ZSS Kraśnik) – występ towarzyszący

 

16:00 BAL NA BURSAKACH – Teatr Promieniści – impreza integracyjna

 

23.04.2016 Sobota

09:00 ROZPOCZĘCIE DRUGIEGO DNIA SPOTKAŃ (ACK Chatka Żaka)

09:05 PREZENTACJA SPEKTAKLI – BLOK I

 

Teatr Akademia Artystyczna (ŚDS Lublin) – występ towarzyszący

Teatr Odnowa „Skrzydełka” (ŚDS Puławy)

Teatr Motyle „W poszukiwaniu” (PSOUU Koło w Świdniku)

Teatr Perły Życia „Brühl, Czyli O Zawiłościach Ludzkiej Natury” (ŚDS

Kodeń)

Teatr Akademia Artystyczna (ŚDS Lublin) – występ towarzyszący

Teatr Integracyjny Euforion „Dziewięć Kochanek Kawalera Dorna” (DSAR

„ART.” Wrocław)

 

10.55 DUŻA PRZERWA

11:30 PREZENTACJA SPEKTAKLI – BLOK II

 

Teatr Otwarte Serca „Królowa Śniegu” (WTZ Dąbrowa Górnicza)

Nasza lepsza (ŚDS Roztocze) – występ towarzyszący

Teatr Wrzosy „Żona Z Nieznanych Stron” (DPS Popkowice)

Teatr Bez Nazwy– „Inny” (OSW Świdnik)

 

15.30 WIELKIE BĘBNIENIE POD RATUSZEM

 

 

24.04.2016 Niedziela

 

09:00 ROZPOCZĘCIE TRZECIEGO DNIA PRZEGLĄDU(ACK Chatka Żaka)

Afrykańskie śpiewogranie

10:00 PREZENTACJA SPEKTAKLI

 

Teatr Złota Młodzież „Człowiek grzeszny” (Ukraina – Lwów)

Teatr KID „Ostatni tournée” (Białoruś – Pińsk)

10.45 DUŻA PRZERWA

11:30 WIELKI FINAŁ

 

 

 

2sans