Nieprzetarty Szlak » Przekaż nam swój 1%

Przekaż nam swój 1%

Program do rozliczania PIT 2013 online - e-pity 2013

Chcielibyśmy poinformować Państwa o możliwości wsparcia naszego ruchu Nieprzetartego Szlaku. To właśnie Wasz gest dobroci może wspomóc działania Nieprzetartego Szlaku, którego misją jest umożliwianie osobom niepełnosprawnym, ich instruktorom i wolontariuszom rozwoju indywidualnego i społecznego poprzez działania artystyczne. Dążymy do budowania i rozwoju środowiska osób niepełnosprawnych, ich integracji ze społeczeństwem oraz twórczego uczestnictwa w kulturze.

Wystarczy, że przekażecie 1% podatku na nasze konto. Dla Państwa nie oznacza to żadnych wydatków – dla nas być może oznacza to „być lub nie być”.

Jak oddać 1% podatku? W rozliczeniu wpisujemy nr KRS – 0000277202

 

W imieniu swoim i wszystkich artystów, ich instruktorów oraz wolontariuszy prosimy o pomoc, abyśmy mogli systematycznie kontynuować nasze działania. Wasz niewielki wkład może wywołać radość u niepełnosprawnych artystów, którzy biorą udział w działaniach Nieprzetartego Szlaku. To właśnie Wasze wsparcie może pomóc nam istnieć i działać dalej, realizując nasze założenia i wspierając tych, którzy owego wsparcia potrzebują.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory nam pomagali. Dzięki temu my pomagamy innym.

 

Z wyrazami szacunku,
Michał Stanowski, Koordynator Międzynarodowego Nieprzetartego Szlaku, tel. 603 306 687
Dominika Jedlikowska, tel. 669 998 626

Fundacja Nieprzetartego Szlaku
KRS – 0000277202

Zbieramy 1 proc

 

Dodaj komentarz